\OFERTA

Komitywa Sp. z o.o.
ul. Kąty Grodziskie 111S\9C
03-289 Warszawa
NIP: 524 283 24 97
REGON: 367359745

W ofercie znajdą Państwo meble oraz dodatki wykonane ręcznie na indywidualne zamówienie. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem Internetu oraz poprzez pośredników. Ceny produktów podane na powyższej witrynie są cenami brutto. Wyrażone są w polskich złotych.

\ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać drogą elektroniczną na adres kontakt@komitywa.com.pl lub bezpośrednio po wcześniejszym umówieniu spotkania. Podstawowym warunkiem realizacji zakupu jest potwierdzenie zgodności zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty na koncie firmy Komitywa, dokonanej na postawie faktury proforma lub na podstawie formularza zamówienia.

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia możliwe jest wstrzymanie realizacji złożonego zamówienia – o zaistniałej sytuacji zamawiający zostanie niezwłocznie poinformowany.

\TERMIN

Wszystkie produkty Komitywy wykonywane są na indywidualne zamówienie. Szacowany termin realizacji zamówienia wynosi do 30 dni roboczych. Termin oczekiwania zwykle jest krótszy.

\PŁATNOŚĆ

Na zakupiony towar wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Zamówienie uważa się za wdrożone do realizacji po zaksięgowaniu przedpłaty w wysokości 50% wartości zamówienia, na konto:

mBank
Nr konta: 16 1140 2004 0000 3702 7688 3419
Komitywa Sp. z o.o.
ul. Kąty Grodziskie 111S\9C
03-289 Warszawa

Reszta należności wpłacana jest po dostarczeniu mebla do klienta.

\DOSTAWA

Produkty marki Komitywa wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Na życzenie Zamawiającego towar wysyłany jest za granicę. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. Koszt transportu zależny jest od miejsca i gabarytów wysyłki. Zamawiający zostanie poinformowany o należnej kwocie transportu. Produkty można odebrać również bezpłatnie w biurze w kamienicy na ulicy Kałuszyńskiej 7\10.

\GWARANCJA

Komitywa udziela na wszystkie swoje produkty 12 miesięcznej gwarancji obejmującej braki produkcyjne, złamania i pęknięcia materiału. Warunkiem gwarancji jest użytkowanie produktów w warunkach i w sposób odpowiadający ich przeznaczeniu. Produkty nie mogą być poddane działaniu lub wpływowi szkodliwych czynników wynikających z niestandardowego sposobu i środowiska ich użytkowania. Gwarancja obejmuje naprawę lub wymianę reklamowanego produktu na wolny od wad.

Gwarancja nie obejmuje mechanicznych uszkodzeń produktów powstałych po momencie przekazania produktów klientowi oraz różnic w kolorze i strukturze drewna, gdyż jest to naturalną konsekwencją jego pochodzenia. Czynniki te nie mogą być podstawą do zgłaszania reklamacji.